Zbieramy nakrętki i pomagamy!

Nakrętka -codziennie odkręcamy ją i wyrzucamy do kosza. Okazuje się, że ten niewielki przedmiot może zdziałać wiele. Konsekwentnie zbierany w dużej skali przyniesie pomoc chorym dzieciom. W tym roku po raz drugi zbieraliśmy nakrętki, tonery i niepotrzebne płyty na rzecz Kuby Jankowskiego i Natalii Kotłowskiej. W akcję zaangażowała się większość klas. Zebraliśmy około 100 kilogramów nakrętek (czyli kilka wielkich worów) oraz trochę tonerów i dwie reklamówki płyt.
Najaktywniejszymi zbieraczami zostali uczniowie z klas najmłodszych, najwięcej nakrętek przyniosły kolejno następujące klasy:

 

1 miejsce: klasa I SP

2 miejsce- przedszkole

3 miejsce-zerówka

4 miejsce-klasa III SP

W przyszłym roku również zbieramy. Tym razem indywidualnie. Przewidziane nagrody dla uczniów a nie klas!!

Dorota Trabińska

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u