Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2019

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w miesiącu październiku w bibliotece odbył się konkurs plastyczny na okładkę książki dla uczniów klas młodszych. Jury w składzie pani Ewa Ryder- Sobczyk i pani Anetta Ginter przyznało następujące miejsca:
I miejsce Kamila Barcikowska

II miejsce Dagmara Puzdrowska

III miejsce Łucja Wilma

Poza konkursem odbyły się zajęcia czytelniczo- techniczne dla oddziałów przedszkolnych i klas I-III. Dzieci na zajęciach słuchały fragmentu książki Justyny Bednarek „Nowe przygody skarpetek” po czym wykonywali maskotkę ze skarpetki według własnego pomysłu. Zabawa była udana, a efekty można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Oprócz tego, jak co roku uczniowie w październiku mogli braćudział w loterii fantowej oraz korzystać z promocji - za wypożyczenie można było otrzymać gadżety albo coś słodkiego.

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w Galerii Zdjęć Kliknij tutaj >>>>>

Dodatkowe informacje

stat4u