Spotkanie autrorskie z Rafałem Witkiemm

Dnia 12.05.2016 do Biblioteki Publicznej w Barcinie przybył aż z Warszawy autorksiążek dla dzieci i młodzieży Rafał Witek .Spotkanie autorskie mogło odbyć się dzięki współpracy bibliotekarzy pani Ewy Szynal i pani Anetty Ginter. Pan Rafał to człowiek wielkiego wzrostu z ogromną wyobraźnią, zdobywca nagrody głównej w konkursie "Popisz się przed dzieckiem". W spotkaniu uczestniczył dyskusyjny klub książki oraz klasa V Zespołu Szkół w Barcinie.

Na początku spotkania mieliśmy możliwość zobaczyć wszystkie książki pisarza oraz egzemplarze, które dopiero pojawią się na półkach w sklepach. Następnie pan Rafał otworzył swoją walizkę, na co wszyscy czekaliśmy .W walizce głównie znajdowały się kule bilardowe. Kule służyły do losowania zadań. Polecenia były bardzo ciekawe. Na zakończenie spotkania otrzymaliśmy autografy i zadawaliśmy pytania. Na pamiątkę został wręczony mały upominek dla pisarza, aby wiedział że w Barcinie ma swoich fanów.

Kamila Stereńczak

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u