Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca w naszej szkole odbył się wyczekiwany przez uczniów Dzień Dziecka. W tym roku święto to zostało połączone z obchodami Dnia Patrona. Samorząd Uczniowski pod przewodnictwem p. D.Trąbińskiej i p. M.Zduniak oraz we współpracy z nauczycielami i rodzicami uczniów przygotował imprezę na boisku szkolnym podzieloną na dwie części.

Pierwsza poświęcona była zawodom sportowym, które wywołały wiele emocji i uśmiechu na twarzach wszystkich uczestników. Druga część poświęcona była obchodom Dniu Patrona naszej szkoły i wymagała znajomości kluczowych faktów z życia Kawalerów Orderu Uśmiechu. Oprócz wykazania się wiedzą na ten temat, uczniowie mieli również za zadanie wyrecytowanie wybranego wiersza, przygotowanie plakatu lub prezentacji multimedialnej. Cała imprezę zwieńczyło podarowanie dzieciom lodów, które przyniosły trochę chłodu w ten upalny dzień.

 Małgorzata Zduniak

 

                               

Dodatkowe informacje

stat4u