Sukces dzieci z młodszych klas!

Dzieci z klas 1-3 wzięły udział w ogólnopolskim konkursie „Szkolne Przygody Gangu Swojaków” organizowanym przez firm Jeronimo Martins Polska – właściciela sieci sklepów Biedronka. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy zbiorowej w formie mapy małej ojczyzny, na której zaprezentowane zostały zagrożone i chronione gatunki zwierząt.

 Ze szkół w całej Polsce, na konkurs wpłynęło mnóstwo zgłoszeń, a co za tym idzie, mnóstwo wspaniałych prac uczniów. Jest nam ogromnie miło, że praca stworzona przez uczniów z naszej szkoły została doceniona i otrzymała wyróżnienie.

Dzieci wykonały mrówczą pracę robiąc kulki z bibuły i wyklejając nimi mapę Gminy Kępice. Własnoręcznie wykonały i pomalowały jeże z masy solnej oraz ulepiły kilka wilków z plasteliny. Wiele pracy uczniowie włożyli również w przygotowanie papierowych drzewek tworzących lasy i domków symbolizujących tereny zabudowane – wybrane miejscowości w Gminie Kępice.

 W nagrodę dzieci otrzymały maskotki z Gangu Swojaków, dyplomy oraz książki.


 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u