Sukcesy przedszkolaków i pierwszoklasistów

Z przyjemnością informujemy że rozstrzygnięty został IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na kartkę świąteczną z motywem Orderu Uśmiechu organizowany kolejny raz przez Szkołę Podstawową nr 23 w Toruniu im. Kawalerów Orderu Uśmiechu .Tym razem aż dwie dziewczynki z naszej szkoły uhonorowane zostały nagrodami głównymi:

 Julia Pietrasik w kategorii: przedszkole

 Zuzanna Szcześniak w kategorii klas I-III

 Jest to niewątpliwie duże osiągnięcie i wielka radość dla małych zwyciężczyń!

 Ale to nie koniec sukcesów.

 

W dniu 28 listopada 20147 r. w sali Konferencyjnej Starostwa Słupskiego odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach rozstrzygnięcia konkursów plastycznych wewnątrzszkolnych i konkursu powiatowego zorganizowanych podczas trwania projektu ,,Przyjaciele zwierząt – edycja 2017”.

 W konkursie wewnątrzszkolnym w kategorii przedszkole zwyciężyły:

 I miejsce - Hania Wólczyńska

II miejsce - Łucja Wilma

III miejsce - Lena Zawieśnicka

 W kategorii szkoła podstawowa jury doceniło następujące prace:

  I miejsce - India Witka-Jeżewska

  II miejsce - Kinga Runowska

  III miejsce - Zuzanna Szcześniak

 Z nadesłanych prac nagrodzonych w konkursach wewnątrzszkolnych zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu powiatowego w dwóch kategoriach wiekowych.

 Łucja Wilma zajęła III miejsce w kategorii przedszkole, natomiast Zuzia Szcześniak II miejsce w kategorii szkoła podstawowa. Należy w tym miejscu dodać, że Zuzia w roku ubiegłym zdobyła również zaszczytne II miejsce!

Pulę osiągnięć dodatkowo powiększyła India Witka – Jeżewska, która za swoją pracę zgłoszoną do Gminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” zdobyła wyróżnienie.

Dziewczynkom gratulujemy tak wspaniałych sukcesów i życzymy dalszych osiągnięć artystycznych !

Wszystkich zainteresowanych pracami konkursowymi Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zachęcamy do odwiedzenia strony Szkoły Podstawowej nr 23 w Toruniu im. Kawalerów Orderu Uśmiechu (sp23.torun.pl).

 


 

 

 Wychowawcy: Ewa Ryder - Sobczyk

 Honorata Wróblewska

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u