Sukces dzieci z młodszych klas!

Dzieci z klas 1-3 wzięły udział w ogólnopolskim konkursie „Szkolne Przygody Gangu Swojaków” organizowanym przez firm Jeronimo Martins Polska – właściciela sieci sklepów Biedronka. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy zbiorowej w formie mapy małej ojczyzny, na której zaprezentowane zostały zagrożone i chronione gatunki zwierząt.

Czytaj więcej: Sukces dzieci z młodszych klas!

Konkurs recytatorki

5 marca 2020 roku uczniowie: Łucja Wilma, Hanna Łyszyk, Nadia Hałas i Jędrzej Plutowski reprezentowali naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Kępicach.

Czytaj więcej: Konkurs recytatorki

Sukcesy sportowe

 06.04.2018r w Kępicach odbyły się zawody w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców zajęła II miejsce, a dziewczęta awansowały do półfinału powiatu, gdzie również odniosły zwycięstwo. W finale powiatu pokonały trzy drużyny i zakwalifikowały się do półfinału województwa. Tam zmierzyły się ze Szkolnymi Ośrodkami Sportowymi, które dysponowały większymi umiejętnościami. Drużyna z Barcina zajęła IV miejsce, jednak sam fakt brania udziału w zawodach takiego szczebla jest bardzo dużym osiągnięciem.

Martyna Nowak

Czytaj więcej: Sukcesy sportowe

Szkolne konkursy historyczne

 

Dnia 27 marca 2018 r. w naszej szkole miały miejsce dwa konkursy wiedzy o postaciach historycznych. Klasy IV-VI sprawdzały swoją znajomość na temat Bolesława Chrobrego, a starsi: VII SP i II-III gimnazjum pisali test o Stanisławie Auguście Poniatowskim. Łącznie w konkursach wzięło udział 20 osób.

 

A oto wyniki:

Czytaj więcej: Szkolne konkursy historyczne

Dodatkowe informacje

stat4u