Zbieramy nakrętki-pomagamy!

 

Każdy z nas słyszał o zbieraniu nakrętek. My również włączyliśmy się do takiej akcji. Mieliśmy za zadanie gromadzić nakrętki, tonery i niepotrzebne płyty CD i DVD. Każdy z nas mógł się zaangażować, bo i nie trzeba było wiele. Zamiast wrzucić do śmietnika należało przynieść niepotrzebny plastik do szkoły. Zebrane nakrętki, płyty i tonery zostaną zamienione na pieniądze na rehabilitację i leczenie Kubusia Jankowskiego i Natalii Kotłowskiej.

Zgromadziliśmy:

 104,5 kg nakrętek, 530 płyt i 30 tonerów.

 Najwięcej nakrętek zebrały:

  1. Zerówka- 23, 65 kg

  2. IISP- 20,62 kg

  3. Przedszkole-16, 44 kg

 Najwięcej płyt : przedszkole, V SP, III gimnazjum.
Najwięcej tonerów: zerówka, IV SP, przedszkole.

Cieszymy się ,że tak dużo dzieci i młodzieży „wkręciło się” w pomaganie. Dziękujemy w imieniu rodziców Natalii i Kuby!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u