„Biegam, Bo Lubię Lasy” – Polanów 2017

Na trasie biegowej „Szlakiem Góry Warblewskiej”, 6-go czerwca 2017 r. odbyły się zawody w biegach przełajowych organizowane przez Nadleśnictwo Polanów. Miały one na celu popularyzację biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży, oraz zachęcenie do uprawiania tej formy aktywności na łonie przyrody.
W biegach uczestniczyła młodzież i dzieci z gimnazjów, szkół podstawowych oraz „zerówek” z gminy Polanów oraz ościennych gmin, konkurując w różnych kategoriach wiekowych na różnych dystansach.
Kilkunastu uczniów naszej szkoły pod opieką p. Roberta Piaseckiego miało możliwość zmierzyć się z zawodnikami innych szkół.

Oto miejsca jakie zajęli:

 

Kl. „0”: Kamila Barcikowska – miejsce II, Damian Nędzi – miejsce II, Patryk Bury – miejsce VI

 

Kl. I – III : Aleksandra Nędzi – miejsce IV, Oliwia Brunka – miejsce V, Michał Jaromij – miejsce V

 

Kl. IV – VI : Wiktoria Olszyna – miejsce IV

 

Kl. I – III G : Mieszko Miszczak – miejsce IV, Michał Łącki – miejsce VI, Kinga Nowak – miejsce V, Klaudia Feculak – miejsce VI.
Zwycięzcy i pozostali uczestnicy zostali uhonorowani dyplomami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Nadleśnictwo Polanów.Wszystkim uczniom naszej szkoły dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły na tej wspaniałej imprezie, oraz gratulujemy zajętych miejsc - szczególnie przedszkolakom z naszego oddz. „0” za zdobycie aż dwóch drugich miejsc i zaszczyt stanięcia na podium! Organizatorom dziękujemy za ciekawą imprezę na pięknej trasie Warblewskiej Góry.

 

E. Ryder-Sobczyk

 


 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u