Szkolny przegląd kolęd i pastorałek

25 stycznia 2018 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, którego organizatorkami były p. D. Trąbińska i p. J. Rycak. Inicjatorem imprezy był Samorząd Uczniowski, który wspólnie z nauczycielami był członkiem jury. W konkursie uczestniczyło 22 uczniów z klas od I SP do II gimnazjum.

Czytaj więcej: Szkolny przegląd kolęd i pastorałek

"Rodzinne śniadanie"

W przedszkolu został rozstrzygnięty konkurs kulinarno-fotograficzny pt. "Rodzinne śniadanie". Celem konkursu było wspólne przygotowanie śniadania. Śniadanko miało być zdrowe, ładnie podane i zjedzone w rodzinnej atmosferze. Rodzice wraz z dziećmi wysłali piękne zdjęcia swoich przepyszny  śniadań. Komisja oceniając zdjęcia miała duży problem ale udało się wyłonić zwycięzcę.
I miejsce Martyna Szostak
II miejsce Hania Brunka
III miejsce Natalia i Krzysztof Łąccy.
Wyróżnienia: Mateusz Stereńczak, Filip Cudziło, Magda Jaromij, Martyna Jarząb.
Bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie.Elwira Wilma.

Czytaj więcej: "Rodzinne śniadanie"

DZIEŃ JEŻA

Przedszkolaki z grupy "Sówki" pamiętały o "Dniu Jeża". Dzieci podczas zajęć dowiedziały się, że jeż jest gatunkiem zagrożonym i bez odpowiedniej ochrony może wkrótce wyginać. Rozmawialiśmy o tym jak i kiedy pomagać jeżom. Wprawdzie jeże już śpią, ale przedszkolaki postanowiły zrobić własnego owocowego jeża z gruszki i winogron.


                Elwira Wilma

Czytaj więcej: DZIEŃ JEŻA

Apel

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 10 listopada 2017 r.odbył się w naszej szkole apel z okazji odzyskania nieodległości przez Polskę.W uroczystości wzięli udział uczniowie klasy VI, którzy przygotowali inscenizację i gazetkę związaną ze świętem oraz gimnazjaliści, którzy zajęli się oprawą muzyczną do występu.

 

Czytaj więcej: Apel

Dodatkowe informacje

stat4u