Szkolny konkurs czytania ze zrozumieniem

29 września 2021 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły klas IV-VIII uczestniczyli w szkolnym konkursie czytania ze zrozumieniem z okazji przypadającej we wrześniu 100. rocznicy urodzin znanego na całym świecie polskiego pisarza literatury fantastycznonaukowej – Stanisława Lema. Zadaniem dzieci i młodzieży było przeczytanie „Uranowych uszu” ze zbioru „Bajek robotów” ww. pisarza i udzielenie odpowiedzi na pytania do tekstu.

Oto wyniki:

W grupie klasowej IV-VI zwyciężyli:

 

 1 miejsce – Natalia Cudziło (kl. 5)

 2 miejsce- Aleksander Piątko (kl. IV)

 3 Miejsce- Maja Kozieł (kl. IV)

 

W grupie klasowej VII-VIII zwyciężyli:

 

1 miejsce- Jędrzej Plutowski (kl. 7)

 2 miejsce- Anna Terefenko (kl. 8)

 3 miejsce- Marcel Jastak (kl. 8)

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u