Kolejna Folkowa Olimpiada Sportowa Przedszkolaków za nami!

Pszczółki z oddz. „0” kolejny już rok wzięły udział w tej wspaniałej imprezie. Również Tym razem organizatorzy zaskoczyli nas atrakcjami. Zmierzyliśmy się nie tylko w konkurencjach sportowych, ale także jeździliśmy bryczką, farbowaliśmy chustki, lepiliśmy z masy solnej, przygrywaliśmy kapeli ludowej, uczyliśmy się tradycyjnej pieśni kaszubskiej „Kaszubskie nuty”, oglądaliśmy występy przygotowane przez gospodarzy. Nikt nie był też głodny czy spragniony – przepyszne lemoniady z naturalnych ziół i owoców, obiadek, słodkie owoce i lody nie pozwoliły nam na to. Zwyczajem roku ubiegłego zdobyliśmy I miejsce – podobnie jak wszyscy pozostali uczestnicy tej imprezy.

Na koniec dyrektor szkoły Pan Zdzisław Maciaszek wręczył nam wspaniałe nagrody, oraz dyplom. My zaś podziękowaliśmy w imieniu Zespołu Szkół w Barcinie za miłe przyjęcie i cudowną zabawę również Pani Oldze Hanowskiej, która jest koordynatorem i organizatorem tej imprezy. Wróciliśmy zmęczeni ale zadowoleni i we wspaniałych nastrojach.

 

Dziękujemy Szkole w Przytocku za wspaniały dzień !!!

 

Ewa Ryder-Sobczyk

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u